Shpërndarës I Lojërave Falas Për Seks

Një vend ku mund të luash lojëra seksi me të tjerët.


Optimizim I Ndër-Platformës

Këto lojra janë të qeta në çdo pajisje.


Kliko Dhe Luaj

Lojë e menjëhershme falas pa asnjë angazhim

Lojë Për Të Rritur, Lojë Falas Shfletuesi Brenda

Nga Brenda Lojës

 
Luaj Falas Tani

Qasje Këtu!

Lojrat E Të Rriturve mbrojtës janë një koncept mjaft unik në hapësirën e pornos: po përpiqemi t'i dërgojmë njerëzit në nivelin tjetër të kënaqësisë seksuale dhe kënaqësisë duke i paraqitur ato me opsione që nuk kanë menduar kurrë të mundura më parë. Shiko, atje është një bazë e madhe të dhënash e përkushtuar për lojrat më seksi që njerëzit me të vërtetë e duan dhe mbështesin: Mbrojtës., Problemi është, për shumë tituj, duhet të paguash para të mëdha me para në dorë me qëllim që të kesh akses, apo të regjistrohesh për një sistem mujor hyrjeje që më shpesh se mos duhen vite për të ardhur në frutë, pasi zhvilluesi rregullisht tërheq përditësimet dhe ka nevojë për më shumë para për të përfunduar atë që po bëjnë. Në Lojrat E Të Rriturve, ne po punojmë në emrin tënd që të marrësh të gjitha përfitimet e të qënit Patron, por pa nevojë të regjistrohesh, ose të dorëzosh para në dorë, që të përqëndrohesh në marrjen e lojrave dhe asgjë tjetër., Ne kemi marrë marrëveshje ekskluzive ngritur me titujt më të mirë në biznes dhe ju mund të hyni të gjithë këtu-pa pyetje! Për të mësuar më shumë, lexo poshtë dhe do të të tregoj se Si Lojrat E Të Rriturve Mbrojtës arritën të arrijnë aty ku jemi dhe, përveç kësaj, detajojnë se çfarë është e ardhshme për komunitetin tonë dhe si mund të bëhesh pjesë e të gjitha Kësaj. Të duket si plan, Sten? Atëherë vazhdo!

Sistem hyrjeje i lirë

Shiko: ne e dimë që duket si një gjë absolutisht e çmendur për të bërë, por Lojrat E Të Rriturve Mbrojtës të japin mundësinë e përdorimit të titujve që ne kemi krejtësisht pa pagesë. Si do ta bëjmë këtë, saktësisht? Epo, sepse ne kemi një numër të madh anëtarësh që vijnë këtu dhe krijojnë llogari, ne mund t'i paguajmë zhvilluesve një ndryshim të mirë për të vepruar si një pasqyrë për titujt e tyre. Së dyti për këtë, ne kemi gjithashtu një numër sponsorësh që duan akses ekskluziv në pornografikë, kështu që shesim reklama në anë për të ndihmuar me sjelljen e parave të mëdha. Ka shumë kuptim, apo jo?, Lojrat E Të Rriturve mbrojtës janë të bekuara të kenë një bankë të mirë tani dhe ndërsa ne paguajmë më shumë se sa marrim, projekte dhe ide të ardhshme që kemi në tubacion gjatë 12 muajve të ardhshëm do të na nxjerrin në të gjelbër pa nevojë të sakrifikojmë ndonjë pjesë të përvojës së përgjithshme që jeni përdorur këtu. Gjithsesi, e vetmja gjë që duhet të dish rreth vazhdimeve misterioze në Lojrat E Të Rriturve Patron është fakti që ti merr mbi 50 lojëra ekskluzive Për të shijuar pa i paguar ato. Kjo është e ëmbël, apo jo? Madhështia nuk ndalon aty – por do të të vijë edhe një madhështi e madhe!

Lojë e bazuar në shfletues

Një nga problemet e mëdha me tituj Mbrojtës është se ata shpesh të kërkojnë që t'i shkarkosh dhe t'i instalosh lojrat në sistemin tënd, gjë që mund të krijojë çështje nëse udhëzimet nuk janë aq të qarta apo të kuptueshme. Mbrojtja E Të Rriturve Arrin ta presë këtë kërkesë duke bërë një gjë shumë të bukur: duke të dhënë aftësinë të vazhdosh dhe të luash atë që kemi përmes shfletuesit tënd., Premisa qendrore këtu është se ju duhet të jeni në gjendje të shijoni lojrat që zhvilluesit Mbrojtës kanë pa vënë në funksion rrezikun e pasjes së një virusi në sistemin tuaj ose, nga ana tjetër, duhet të prisni një kohë të gjatë që të gjitha të shkarkohen me qëllim që të fillojnë. Sepse ne pikojmë të dhëna për sistemin tuaj ndërsa ju përparoni gjatë lojës, pasuritë ngarkohen si dhe kur kërkohet, që do të thotë se nëse lidhja juaj nuk është më e madhe, ju ende do të jeni në gjendje të filloni në lojë pa ndjerë se ju duhet të kaloni një orë ose dy shkarkime atë., Kjo është gjithashtu e mirë në qoftë se ju ndiheni si një lojë mund të jetë në rregull, por nuk duan të marrë një dosje 10 GB në mënyrë që të gjeni. Lojrat E Të Rriturve mbrojtës të japin mundësinë dhe aftësinë për të luajtur për 5 minuta të plota nga lakuriqi i lakuriqit dhe nëse nuk të pëlqen ajo që kemi, thjesht hiq asnjë dëm, pa faull. Kjo do të thotë gjithashtu se lojtarët këtu janë në gjendje të lidhen me Makos dhe Linux systeme: për aq kohë sa drejton Safari, Firefox apo Chrome, je gati për t'u nisur.

Përditësime të rregullta

Një tjetër përfitim Nga Lojrat E Të Rriturve Mbrojtës është se kur patçes së re rrokulliset, nuk do të të duhet ta pallosh veten duke i shkarkuar ose duke kontrolluar se atyre u kërkohet të shkarkohen në vendin e parë. Ne kujdesemi për të gjitha këto në emrin tuaj, dhe premtoj për të shtyrë përditësimet për lojrat që ju doni brenda 24 orëve – 7 ditëve në javë! Kjo të siguron se po bëhesh më i fundit dhe më i madhi, kështu që jemi jashtëzakonisht të përulur dhe të kënaqur të shohim se sa mirë e ka marrë këtë vendim dhe proces., Lojrat E Të Rriturve mbrojtës nuk do të ndjehen kurrë sikur po biem në kohë të vështira për aq kohë sa lojtarët janë atje për të na treguar se ajo që po bëjmë ka vlerë dhe gjithmonë do të jetë me rëndësi për ta! Oh, dhe ne jemi vazhdimisht në kërkim për lojra të reja për të nxitur dhe promovuar shumë, kështu që nëse ju do të donte për të parë një titull të përfshira në bazën e të dhënave, ju lutemi të arritur tek ne dhe ne do të merrni në kontakt me zhvilluesit për të parë nëse ne mund të bëni tuaj fantazi në një realitet.

Një përfundim i shpejtë

Shikoni miq – nuk dua të humbas shumë kohë këtu duke kënduar lavde Për Lojrat E Të Rriturve Dhe duke ju thënë se çdo gjë është e bukur. Në vend të kësaj, do të preferoja që ti të vije në atë përfundim vetëm, gjë që është shumë e lehtë ta bësh pasi të regjistrohesh për një llogari falas dhe të përjetosh të gjithë bazën e të dhënave për veten tënde. Faktet e çështjes janë se kjo qasje ekskluzive dhe unike në lojrat e pornos duhet të shihet të besohet., Ne nuk prodhojmë asgjë vetë, por botojmë disa nga opsionet më të mira atje në treg tani dhe duket se i kënaqim shumë lojtarë duke e bërë këtë. A je gati të bashkohesh me anën e errët për të parë për veten tënde çfarë ka kaq fantastike Për Lojrat E Të Rriturve Mbrojtës? Atëherë të lutem, bëje këtë menjëherë!

Luaj Falas Tani